Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
132
Brama Oruńska
kierunek:
Dworzec Główny
5
19
A
46
A
6
16
A
54
7
24
A
54
8
24
57
9
13
A
50
10
50
A
11
50
A
12
50
13
50
14
33
A
15
12
43
16
21
54
17
20
40
18
06
55
19
53
20
51
21
49
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Wały Piastowskie