Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
199
Płowce
kierunek:
Wały Piastowskie
5
06
26
47
6
07
28
49
7
10
30
50
8
10
30
51
9
05
25
45
10
01
21
41
11
01
21
41
12
01
21
41
13
01
21
41
14
00
20
40
59
15
24
45
16
09
30
50
17
10
25
42
18
01
20
38
58
B
19
18
38
58
B
20
18
B
42
21
03
31
22
01
31
23
01
B
_ - niskopodlogowy
B - Kurs do przystanku Dworzec Główny