Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
167
Transportowców
kierunek:
Wały Piastowskie
4
47
5
09
24
44
6
04
24
44
7
04
24
44
A
8
04
24
A
49
9
19
49
10
19
49
11
19
49
12
19
49
13
09
29
51
14
14
34
54
15
11
31
51
16
11
34
54
A
17
11
19
A
39
18
04
A
23
53
19
23
53
20
23
53
21
15
45
A
22
15
A
45
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny