Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
199
Olsztyńska
kierunek:
Wały Piastowskie
5
01
B
31
B
6
01
B
29
B
59
B
7
29
B
59
B
8
28
B
58
9
28
58
10
28
42
11
02
22
42
12
02
22
42
13
02
22
42
14
02
22
42
15
02
22
42
16
02
22
B
42
17
02
22
42
18
02
22
42
19
02
28
B
58
20
28
57
21
27
57
22
27
B
46
C
_ - niskopodlogowy
B - Kurs do przystanku Dworzec Główny
C - Kurs do przystanku Wrzeszcz PKP