Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
166
Chmielna
kierunek:
Wały Piastowskie
4
38
A
5
24
A
34
54
6
04
29
48
58
7
17
47
8
07
A
9
10
11
12
13
15
35
14
15
25
A
40
15
25
40
16
20
A
40
A
17
18
19
20
21
22
14
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny