Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
189
Sandomierska
kierunek:
Wały Piastowskie
4
21
41
57
A
5
12
27
45
6
18
52
A
7
22
52
8
21
36
A
9
13
53
10
33
11
13
53
12
33
13
15
59
14
26
41
56
15
11
26
42
A
57
A
16
12
A
42
17
13
46
A
18
16
52
19
32
A
20
12
58
21
28
22
28
23
13
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny