Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
138
Przetoczna
kierunek:
Wały Piastowskie
6
31
A
7
8
9
10
11
12
13
14
31
15
16
17
18
31
19
20
21
22
31
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny