Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
112
Boguckiego
kierunek:
Wały Piastowskie
4
36
5
20
46
6
25
7
05
45
A
8
25
9
05
45
10
25
11
05
45
12
25
13
10
36
14
21
15
01
46
16
26
17
06
46
A
18
34
19
14
A
54
20
36
21
40
A
22
30
A
23
06
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny