Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
112
Błonia
kierunek:
Wały Piastowskie
5
07
51
6
17
59
7
39
8
19
A
59
9
39
10
19
59
11
39
12
19
59
13
44
14
10
55
15
36
16
21
17
01
40
18
20
A
19
08
48
A
20
28
21
08
22
12
A
23
02
A
34
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny