Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
122
Oliwa
kierunek:
Port Lotniczy
6
16
7
16
8
17
9
17
10
18
11
18
12
18
13
18
14
18
15
18
16
18
17
18
18
18
19
18
20
18
21
16
22
16
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Wrzeszcz PKP