Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
123
Kolonia Mysia
kierunek:
Wały Piastowskie
4
57
5
27
57
6
27
57
7
20
42
8
02
32
9
02
32
10
02
32
11
02
32
12
02
32
13
02
32
14
02
32
15
12
39
57
16
17
42
17
12
42
18
12
A
36
19
17
20
17
21
17
22
17
23
12
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny