Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
149
Leszczyńskich
kierunek:
Wrzeszcz PKP
8
15
9
15
10
15
11
15
12
15
13
15
14
15
15
15
16
15
17
15
18
15
19
15
20
15
A
21
15
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku al. Płażyńskiego