Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
162
Płocka
kierunek:
Orunia Górna
5
10
35
6
05
35
7
05
35
8
06
36
9
06
36
10
06
36
46
11
06
16
36
56
12
16
36
56
13
16
36
56
14
16
36
56
15
16
36
56
16
16
36
56
17
16
36
56
18
16
36
56
19
16
36
56
20
16
37
21
07
37
47
A
22
07
37
23
07
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Łostowice Świętokrzyska