Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
162
Piecewska
kierunek:
Orunia Górna
5
01
31
56
6
16
31
46
7
06
26
46
8
06
26
46
9
06
26
46
10
06
26
46
11
06
26
46
12
06
26
46
13
06
26
46
14
06
26
46
15
06
26
46
16
06
26
46
17
06
26
46
18
06
26
46
19
06
26
46
20
06
28
58
21
28
38
A
58
22
28
58
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Łostowice Świętokrzyska