Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
162
Piekarnicza
kierunek:
Orunia Górna
5
05
22
32
47
6
01
10
21
31
46
7
02
10
24
39
54
8
14
29
53
9
12
32
52
10
12
32
52
11
12
32
52
12
12
32
52
13
16
36
52
14
07
17
27
51
15
11
31
52
16
12
32
52
17
12
31
51
18
09
27
47
19
07
27
47
20
07
31
21
01
31
41
A
22
01
31
23
01
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Łostowice Świętokrzyska