Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
162
Piekarnicza
kierunek:
Orunia Górna
5
03
28
58
6
28
58
7
28
58
8
28
58
9
28
58
10
28
38
58
11
08
28
48
12
08
28
48
13
08
28
48
14
08
28
48
15
08
28
48
16
08
28
48
17
08
28
48
18
08
28
48
19
08
28
48
20
08
30
21
00
30
40
A
22
00
30
23
00
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Łostowice Świętokrzyska