Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
189
Brama Oruńska
kierunek:
Wały Piastowskie
4
23
43
59
A
5
14
29
47
6
21
55
A
7
25
55
8
24
39
A
9
15
55
10
35
11
15
55
12
35
13
17
14
01
28
43
58
15
13
28
44
A
59
A
16
14
A
44
17
15
48
A
18
18
54
19
34
A
20
14
21
00
30
22
30
23
15
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny