Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
199
Beniowskiego
kierunek:
Wały Piastowskie
5
02
22
42
6
00
20
40
50
B
7
00
10
B
20
30
B
40
8
00
14
34
54
9
10
30
50
10
10
30
50
11
10
30
50
12
10
30
50
13
09
29
49
14
04
24
44
54
B
15
04
14
B
24
34
B
44
16
04
24
34
B
44
53
B
17
04
14
B
24
47
18
07
C
27
47
19
07
C
27
C
53
20
19
49
21
19
49
22
19
C
38
B
_ - niskopodlogowy
B - Kurs do przystanku Wrzeszcz PKP
C - Kurs do przystanku Dworzec Główny