Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
199
Szczecińska
kierunek:
Wały Piastowskie
4
55
5
16
36
45
B
56
6
05
B
14
26
B
35
55
7
05
B
15
25
B
35
45
B
55
8
16
30
50
9
10
26
46
10
06
26
46
11
06
26
46
12
06
26
46
13
06
25
45
14
05
20
40
15
00
10
B
20
30
B
40
50
B
16
00
20
40
50
B
17
00
09
B
19
29
B
39
18
02
22
C
42
19
02
22
C
42
C
20
08
33
21
01
31
22
01
31
C
50
B
_ - niskopodlogowy
C - Kurs do przystanku Dworzec Główny
B - Kurs do przystanku Wrzeszcz PKP