Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
199
Wrzeszcz PKP
kierunek:
Wały Piastowskie
4
47
5
07
28
48
6
08
27
48
7
08
28
48
8
08
29
43
9
03
23
39
59
10
19
39
59
11
19
39
59
12
19
39
59
13
19
38
58
14
18
34
59
15
19
40
16
01
21
41
17
01
18
37
57
18
16
36
C
56
19
16
36
C
56
C
20
22
45
21
13
43
22
13
43
C
_ - niskopodlogowy
C - Kurs do przystanku Dworzec Główny