Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
199
Siedlicka
kierunek:
Wały Piastowskie
5
22
C
52
C
6
22
C
45
C
7
05
C
25
C
45
C
8
05
C
25
C
45
C
9
05
C
25
C
45
10
07
27
47
11
07
27
47
12
07
27
47
13
07
27
47
14
07
27
47
15
07
27
46
16
06
26
46
17
06
26
46
18
06
26
C
46
19
06
26
52
C
20
22
50
21
18
48
22
18
48
C
_ - niskopodlogowy
C - Kurs do przystanku Dworzec Główny