Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
199
Czerwony Dwór
kierunek:
Wały Piastowskie
4
56
C
5
26
C
56
C
6
24
C
54
C
7
24
C
54
C
8
23
C
53
9
23
53
10
23
37
57
11
17
37
57
12
17
37
57
13
17
37
57
14
17
37
57
15
17
37
57
16
17
C
37
57
17
17
37
57
18
17
37
57
19
23
C
53
20
23
52
21
22
52
22
22
C
41
B
_ - niskopodlogowy
C - Kurs do przystanku Dworzec Główny
B - Kurs do przystanku Wrzeszcz PKP