Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
199
Płowce
kierunek:
Wały Piastowskie
5
35
C
6
05
C
35
C
7
03
C
33
C
8
03
C
34
C
9
03
C
33
10
03
36
11
06
20
40
12
00
20
40
13
00
20
40
14
00
20
40
15
00
20
40
16
00
20
40
17
00
C
20
40
18
00
20
40
19
00
20
40
20
06
C
36
21
02
31
22
01
31
23
01
C
_ - niskopodlogowy
C - Kurs do przystanku Dworzec Główny