Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
199
Jagiellońska
kierunek:
Wały Piastowskie
5
07
27
47
6
05
25
45
55
B
7
05
15
B
25
35
B
45
8
05
19
39
59
9
15
35
55
10
15
35
55
11
15
35
55
12
15
35
55
13
14
34
54
14
09
29
49
59
B
15
09
19
B
29
39
B
49
16
09
29
39
B
49
58
B
17
09
19
B
29
52
18
12
C
32
52
19
12
C
32
C
58
20
24
53
21
23
53
22
23
C
42
B
_ - niskopodlogowy
B - Kurs do przystanku Wrzeszcz PKP
C - Kurs do przystanku Dworzec Główny