Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
199
Opolska
kierunek:
Wały Piastowskie
4
51
5
12
32
41
B
52
6
01
B
10
22
B
31
51
7
01
B
11
21
B
31
41
B
51
8
12
26
46
9
06
22
42
10
02
22
42
11
02
22
42
12
02
22
42
13
02
21
41
14
01
16
36
56
15
06
B
16
26
B
36
46
B
56
16
16
36
46
B
56
17
05
B
15
25
B
35
58
18
18
C
38
58
19
18
C
38
C
20
04
30
58
21
28
58
22
28
C
47
B
_ - niskopodlogowy
B - Kurs do przystanku Wrzeszcz PKP
C - Kurs do przystanku Dworzec Główny