Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
al. Płażyńskiego
kierunek:
Brzeźno Dom Zdrojowy
4
16
5
35
55
6
15
35
53
7
03
13
23
33
43
53
8
03
13
23
A
33
A
43
53
A
9
03
13
A
23
37
A
43
57
A
10
17
37
57
11
17
37
57
12
17
37
57
13
17
37
56
14
16
36
51
15
03
13
23
33
43
53
16
03
13
23
33
43
53
17
03
13
A
23
33
A
43
A
53
18
03
13
A
23
35
A
55
19
15
35
55
20
15
A
35
56
21
11
A
31
22
01
31
59
A
23
27
A
57
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Port Zajezdnia