Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Sternicza
kierunek:
Brzeźno Dom Zdrojowy
0
01
A
1
2
3
4
20
5
39
59
6
19
39
57
7
07
17
27
37
47
57
8
07
17
27
A
37
A
47
57
A
9
07
17
A
27
41
A
47
10
01
A
21
41
11
01
21
41
12
01
21
41
13
01
21
41
14
00
20
40
55
15
07
17
27
37
47
57
16
07
17
27
37
47
57
17
07
17
A
27
37
A
47
A
57
18
07
17
A
27
39
A
59
19
19
39
59
20
19
A
39
21
00
15
A
35
22
05
35
23
03
A
31
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Port Zajezdnia