Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Krasickiego
kierunek:
Brzeźno Dom Zdrojowy
0
04
A
1
2
3
4
5
6
7
8
30
A
40
A
9
00
A
20
A
44
A
10
04
A
11
12
13
14
15
16
17
20
A
40
A
50
A
18
20
A
42
A
19
20
22
A
21
18
A
22
23
06
A
34
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Port Zajezdnia