Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Krasickiego
kierunek:
Brzeźno Dom Zdrojowy
0
04
A
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
A
21
18
A
22
23
06
A
34
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Port Zajezdnia