Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Plac Wolności
kierunek:
Brzeźno Dom Zdrojowy
0
10
A
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
28
A
21
24
A
22
23
12
A
40
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Port Zajezdnia