Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Miszewskiego
kierunek:
Nowy Port Zajezdnia
4
33
A
53
A
5
14
24
34
A
54
A
6
14
A
34
A
54
A
7
16
A
36
A
56
8
14
A
34
54
9
14
A
34
54
10
14
A
34
A
54
A
11
14
A
34
A
54
A
12
14
A
34
A
54
A
13
14
A
34
A
54
A
14
14
34
A
54
A
15
16
A
36
A
56
A
16
16
A
36
A
56
A
17
14
A
34
54
A
18
14
34
A
54
A
19
14
A
34
54
20
14
A
33
21
03
33
22
03
33
23
02
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Port (Oliwska)