Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
606
Przystań Żeglugi
kierunek:
Wały Piastowskie
10
31
11
01
31
12
01
31
13
01
31
14
01
31
15
01
31
16
01
31
17
01
31
18
01
31
19
01
A
31
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny