Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Morska - Kcyńska
kierunek:
Orłowo Skm - "Klif"
4
44
5
04
26
46
6
03
18
33
48
7
03
08
A
18
33
38
A
48
8
04
24
44
9
04
24
44
10
04
24
44
11
04
24
44
12
04
24
43
58
13
13
28
43
58
14
13
28
43
58
15
13
28
43
58
16
13
28
43
58
17
13
28
45
18
03
23
43
19
03
23
43
20
03
30
21
00
30
22
00
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka