Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Leśna Polana
kierunek:
Dąbrowa Miętowa
11
01
B
12
13
01
B
14
15
01
B
16
17
01
B
18
19
05
B
20
21
05
B
_ - niskopodlogowy
B - Kurs do przystanku Kacze Buki