Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Wiejska
kierunek:
Orłowo Skm - "Klif"
4
48
5
08
30
50
6
07
22
37
52
7
08
13
A
23
38
43
A
53
8
09
29
49
9
09
29
49
10
09
29
49
11
09
29
49
12
09
29
48
13
03
18
33
48
14
03
18
33
48
15
03
18
33
48
16
03
18
33
48
17
03
18
33
50
18
08
28
48
19
08
28
48
20
08
35
21
04
34
22
04
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka