Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Malczewskiego
kierunek:
Dąbrowa Miętowa
7
26
B
56
8
34
B
9
14
B
34
57
B
10
37
B
11
17
57
12
37
B
13
17
47
B
14
17
47
B
15
17
47
B
16
17
47
B
17
17
47
B
18
21
19
01
B
41
20
22
B
21
08
_ - niskopodlogowy
B - Kurs do przystanku Kacze Buki