Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Malczewskiego
kierunek:
Dąbrowa Miętowa
10
32
B
11
33
12
33
B
13
33
14
33
B
15
33
16
33
B
17
33
18
33
B
19
33
20
33
B
_ - niskopodlogowy
B - Kurs do przystanku Kacze Buki