Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Wojska Polskiego/Lompy
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
36
6
07
37
54
7
14
27
44
59
8
13
48
t
9
18
t
48
t
10
18
t
48
t
11
18
t
48
t
12
18
t
48
t
13
18
t
48
t
14
01
t
19
t
34
t
49
t
15
04
t
19
t
34
t
49
t
16
04
t
19
t
48
t
17
18
t
48
t
18
18
t
48
t
19
17
t
46
t
20
16
t
46
t
21
14
t
43
t
22
13
t
53
t
t - kurs przez Galerię