Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
9
Sikorskiego/ Rondo
kierunek:
Dworzec Autobusowy
6
08
7
08
8
08
40
9
41
10
41
11
41
12
41
13
41
14
41
15
41
16
41
17
41
18
41
19
40
20
38
21
37