Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
9
Kościuszki
kierunek:
Dworzec Autobusowy
6
26
c
7
34
8
08
c
39
c
9
09
c
39
c
10
09
c
39
c
11
09
c
39
c
12
09
c
39
c
13
10
c
39
c
14
09
c
39
c
15
09
c
39
c
16
08
c
38
c
17
08
c
38
c
18
08
c
38
c
19
09
c
39
c
20
09
c
39
c
21
08
c
c - kurs przez Carrefour