Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
B.Śmiałego/Targowisko
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
27
b
6
07
b
32
b
7
07
b
22
b
36
8
08
c
38
c
9
08
c
38
c
10
08
c
38
c
11
08
c
38
c
12
08
c
38
c
13
08
c
38
c
14
11
dc
41
c
15
11
c
41
c
16
10
c
38
c
17
08
c
38
c
18
08
c
38
c
19
08
c
38
c
20
08
c
38
c
21
13
c
38
b
22
08
c
50
b
d - kurs do dworca PKP
b - kurs do H. Brodatego
c - kurs przez Carrefour