Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
B.Śmiałego/Targowisko
kierunek:
Dworzec Autobusowy
6
31
b
7
31
b
8
31
b
9
13
b
10
13
b
11
13
b
12
13
b
13
13
b
14
13
b
15
13
b
16
15
b
17
15
b
18
13
b
19
12
b
20
08
b
21
08
b
22
08
b
b - kurs do H. Brodatego