Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
B.Śmiałego/Ok Park
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
28
b
6
08
b
33
b
7
08
b
23
b
37
8
09
c
39
c
9
09
c
39
c
10
09
c
39
c
11
09
c
39
c
12
09
c
39
c
13
09
c
39
c
14
12
dc
42
c
15
12
c
42
c
16
11
c
39
c
17
09
c
39
c
18
09
c
39
c
19
09
c
39
c
20
09
c
39
c
21
14
c
39
b
22
09
c
51
b
d - kurs do dworca PKP
b - kurs do H. Brodatego
c - kurs przez Carrefour