Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
K.Sprawiedliwego/Kościół
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
32
b
6
12
b
37
b
7
12
b
27
b
41
8
13
c
43
c
9
13
c
43
c
10
13
c
43
c
11
13
c
43
c
12
13
c
43
c
13
13
c
43
c
14
16
dc
46
c
15
16
c
46
c
16
15
c
43
c
17
13
c
43
c
18
13
c
43
c
19
13
c
43
c
20
13
c
43
c
21
18
c
43
b
22
13
c
55
b
d - kurs do dworca PKP
b - kurs do H. Brodatego
c - kurs przez Carrefour