Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
8
Kościuszki
kierunek:
Dworzec Autobusowy
8
04
39
c
9
09
c
39
c
10
09
c
39
c
11
09
c
39
c
12
09
c
39
c
13
09
c
39
c
14
09
c
43
dc
15
13
c
43
c
16
13
c
42
c
17
10
c
40
c
18
10
c
40
c
19
10
c
39
c
20
09
c
39
c
21
08
c
43
c
22
38
c
d - kurs do dworca PKP
c - kurs przez Carrefour