Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
106
Szczecińska/Mosiężna
kierunek:
Odlewników
5
43
A
6
7
48
8
27
9
10
27
11
07
12
13
42
14
15
43
16
52
17
32
B
18
22
19
02
42
20
22
A
21
02
32
A - Kurs do przystanku Baczyna
B - Kurs do przystanku Racław