Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
113
Jagiełły
kierunek:
Os. Staszica
6
25
7
27
8
45
9
10
00
11
25
12
45
13
14
27
15
27
16
43
17
18
00
19
25
20
45
21
22
24
23
19
B
B - Kurs do przystanku Rondo Myśliborskie