Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
103
Os.Poznańskie
kierunek:
Strażacka
6
50
D
7
54
D
8
9
10
11
12
13
14
15
26
C
16
25
C
C - Kurs do przystanku Ciecierzyce
D - Kurs do przystanku Os.Poznańskie