Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
103
Szczecińska/Mosiężna
kierunek:
Strażacka
6
16
D
7
8
9
10
11
12
13
14
17
15
16
17
18
19
20
21
22
18
D - Kurs do przystanku Os.Poznańskie