Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
107
Biały Kościół
kierunek:
Ogrody Pracownicze
5
18
6
08
A
7
17
8
9
10
38
11
12
13
18
14
15
34
16
17
29
18
19
20
38
21
28
A
A - Kurs do przystanku Kasprzaka Terminal